Door&Design&Decoration adıyla 1990 yılında kurulan Dekor Montaj Merkezi Firmasının ikinci nesile bilgi ve tecrübelerini devir etmesiyle 2012 yılında kurulmuştur. 

Anahtar teslim projeli tadilat, dekorasyon ve taahhüt işlerinde gün geçtikçe başarılı referanslar biriktirmeye özen gösteren firmamız, kurumsal firmalarla yaptığı işbirlikleri ile birlikte, geniş ürün çeşitliliği, hizmette etkinlik ve çabukluk konusuna özen göstermektedir.

Cafe, Labaratuvar, Ofis, Market, Şarküteri, Konut, Sosyal Tesis, Kantar Binası, Soğuk Hava Deposu, Müstakil Ev, Avm İçi Mağaza, Konfeksiyon Mağazası, Akaryakıt istasyonu, Çelik ķonstrüksiyon Yapı, Yalıtım, Pastane, Paketleme ve Tekstil Fabrikaları vb. alanlarda faaliyet göstermiştir ve faaliyetlerine gelen talepler doğrultusunda çözümler üreterek devam etmektedir. 

Sektördeki Misyonumuz butik anlamda temelden itibaren yaşam alanları tadilat ve dekorasyonunda nihai kullanıcılara en iyi organizasyonu en hızlı ve en isabetli şekilde sunmaktır. 

 
Çağın gerekleri ile gelişen ve değişen ürün çeşitliliğine hakim olmak, insan merkezli çalışma ilkeleriyle hareket ederek doğru çözümler ile müşterileri buluşturarak, iş teslim sürecinde ve sonunda karşılıklı olarak mutluluğu önceliklerin başında tutmaktır. Reklam ve Olumlu Referans ile bilinirliliğimizin artması ve müşterilerimiz ile uzun soluklu iş birlikteliklerine önem vermekteyiz. 

Prensip olarak; işi projeye uygun, zamanında ve eksiksiz teslim etmek başat önceliğimizdir.  

Her çözüm bir tecrübedir. "Her işi yaparız" anlayışı en iyi bildiğimiz işe odaklanmamıza engel olabileceğinden, en iyi ekipler ile çözüm ortaklığı ve dirsek teması, bizim başarıya giden yolumuzdur. 

 


Dünya ve Türkiye çapında birlikte yol aldığımız çözüm ortaklarımız nihai kullanıcılarımız için olduğu kadar bizler için de son derece önemlidir. Sektörde ar-ge çalışmalarına önem veren, çağın gereksinimlerine ayak uydurabilen ve hatta sektöre yön veren markalarla muhtelif projelerde özel çalışmalar yapmaktayız.

Bayiliklerini yaptığımız çözüm ortaklarımız ve partnerlerimiz arasında Köster Yapı Kimyasalları, Pimapen PVC Doğramaları, Salt Cam Ltd. Şti., AGT, Armada Decowall, Erk Yapı, Zahit Alüminyum gibi firmalar yer almaktadır. 
AnasayfaHakkımızdaHizmetlerProjelerReferanslarBize Ulaşın